اینتل دک چیست؟

اینتل دک راهکاری خلاقانه برای اجرای سقف متشکل از تیرچه های متعامد و به صورت درجا است. تیرچه های متعامد درجا که با نام سقف مشبک هم شناخته می شود، در رده دالهای بتنی طبقه بندی می گردند.
یکی از نوآوری های اینتل دک تشکیل مقطع I شکل نامتقارن در تیرچه هاست. این مقطع از یک سو سبب می گردد تا در پاشنه تیرچه ها فضایی به اندازه 25 سانتیمتر ایجاد شود که در این فضا تیرچه به سهولت و با حفظ حداقل فاصله آیین نامه ای و نیز حفظ کاور اجرا گردد. همچنین، مقطع I شکل بیان شده باعث افزایش سختی و مقاومت تیرچه ها می گردد. افزایش سختی سبب کنترل بهتر خیز کوتاه مدت و بلند مدت سقف خواهد گردید.
درباره اینتل دک بیشتر بدانید

Slide Slide Slide Slide Slide Slide
اینتل دک،

نسل جدید سقف های بتنی

اجرای آسان، سبک و کاملا اقتصادی

امکان اجرای دهانه و کنسول بلند

عایق صدا و مقاوم در برابر حریق

درباره ما


شرکت طرح و ساخت پایدار بن کیانمهر از سال 94 و بر پایه یک تکنولوژی مدرن در اجرای دال مشبک با نام تجاری اینتل دک تاسیس شده است. شبکه نمایندگی اینتل دک در سراسر کشور آماده ارایه خدمات طراحی، تامین کالا و اجرای اسکلت بتنی بر پایه فناوری اینتل دک است.

ما راهکاری مدرن برای اجرای ساختمانهای بتنی ارایه می کنیم که دست یابی به دال با دهانه های مختلف و فرمهای متنوع معماری را میسر می کند. راهکار ما همخوان با واقعیت های اجرایی کارگاهها و نیروی انسانی در دسترس کشور است.

مطالب بیشتر

خدمات ما

همکاری در تامین مالی پروژه ها

اینتل دک آمادگی مذاکره برای تهاتر در پروژه ها خواهد بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در قسمت تماس با ما، تماس حاصل فرمایید.

تسهیل امر اجرای سازه

پهای مجرب و متعهد مورد تایید اینتل دک در گستره سراسر کشور آماده همکاری برای اجرای سازه های بتنی به روش اینتل هستند.

تامین اجزای سقف اینتل دک

اجزای سقف اینتل دک شامل بلوک تحتانی، اسپسیر، بلوک فوقانی با کیفیت عالی از نمایندگان اینتل دک در سراسر کشور در کوتاه ترین زمان تامین می شود.

طراحی بهینه سازه

اینتل دک با در اختیار داشتن جمعی از مهندسین زبده و با تجربه آماده ارائه خدمات طراحی سازه ها به صورتی کاملا بهینه و اقتصادی به شما کارفرمایان محترم است.

اینستاگرام اینتل دک

با ما تماس بگیرید

کارشناسان و متخصصان شرکت اینتل دک، آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره در خصوص معرفی سقف اینتل دک و مقایسه آن با موارد مشابه هستند. 

شما می توانید از طریق شماره های زیر با دفتر مرکزی تهران تماس حاصل فرمایید:

7318 56 88 (021)

7329 56 88 (021)

 

 

آیا نیاز به مشاوره آنلاین دارید؟