اینتل دک

توجه بفرمایید:

شرکت اینتل دک طراح و تامین کننده متریال سقف این پروژه بوده و در خصوص خرید و فروش واحدهای این پروژه اطلاعی ندارد. لطفا در این خصوص تماس نگیرید. با تشکر

پروژه کوهسار پردیس

پروژه کوهسار در فاز 11 شهر جدید پردیس درحال اجراست. شهر جدید پردیس نقطه ثقل بسیاری از فعالیت های ساختمانی استان تهران است. فاز 11 شهر جدید پردیس هم شامل این فعالیت های ساختمانی گسترده شده است. تا پیش از سال جاری شرکت ترکیه ای کوزو سهم 100 درصدی ساخت این ساختمان ها را به روش قالب تونلی بر عهده داشت و در سال 1400 شرکت اینتل دک به این فاز ورود کرده و ساخت این ساختمان ها با روش اینتل دک بر عهده گرفته است. 

متراژ پروژه کوهسار پردیس و تعداد بلوک های آن چه مقداری است؟

در مرحله اول تعداد 10 بلوک با متراژ 180 هزار متر مربع به روش اینتل دک اجرا خواهد شد و در مرحله بعد تعداد این بلوک ها تا مقدار 33 بلوک افزایش پیدا خواهد کرد. یکی از مزایای اصلی سقف اینتل دک در پروژه های کلان، کاهش هزینه های اقتصادی است که در کنار سرعت بالای اجرا باعث کاهش مصرف مقدار بتن و میلگرد مصرفی در پروژه ها می شود. بلوک D در این پروژه دارای متراژ 20000 متر مربع در 17 سقف است که به روش اینتل دک در حال اجراست. مساحت هر سقف 1300 متر مربع بوده و اکیپ های اجرایی این پروژه هر سقف با مساحت عنوان شده را در مدت زمان 25 روز اجرا می کنند.

در ادامه عکس هایی از پروژه کوهسار پردیس را قرار داده ایم: 

image
180000
متر مربع
متراژ کل پروژه
image
33
بلوک
تعداد بلوک های پروژه
image
17
طبقه
تعداد طبقات هر بلوک

اطلاعات پروژه

سیستم سقف

اینتل دک

مشتری

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا

تعداد بلوک ها

33 بلوک

متراژ کل

180000 متر مربع

مکان

پردیس، فاز 11